Polityka Prywatności

SEKCJA 1 - CO ROBIMY Z TWOIMI INFORMACJAMI?

Kiedy kupujesz coś w naszym sklepie, w ramach procesu kupna i sprzedaży, zbieramy dane osobowe, które nam przekazujesz, takie jak imię i nazwisko, adres i adres e-mail.

Gdy przeglądasz nasz sklep, automatycznie otrzymujemy również adres protokołu internetowego (IP) Twojego urządzenia, aby przekazać nam informacje, które pomogą nam poznać Twoją przeglądarkę i system operacyjny.

Marketing e-mailowy (jeśli dotyczy): Za Twoją zgodą możemy wysyłać Ci e-maile o naszym sklepie, nowych produktach i innych aktualizacjach.

ARTYKUŁ 2 - ZGODA

Jak uzyskać moją zgodę?

Kiedy przekazujesz nam swoje dane osobowe w celu sfinalizowania transakcji, zweryfikowania karty kredytowej, utworzenia zamówienia, zorganizowania wysyłki lub dokonania zwrotu, sugerujemy, że wyrażasz zgodę na nasze gromadzenie i wykorzystywanie tylko w tym konkretnym celu.

Jeśli poprosimy Cię o Twoje dane osobowe z drugorzędnego powodu, takiego jak marketing, poprosimy Cię bezpośrednio o Twoją wyraźną zgodę lub damy Ci możliwość odmowy.

Jak mogę wycofać zgodę?

Jeśli po wyrażeniu zgody zmienisz zdanie, możesz w dowolnym momencie wycofać zgodę na kontakt z nami w sprawie gromadzenia, wykorzystywania lub ujawniania Twoich danych, kontaktując się z nami pod adresem annakrakowbutik@gmail.comARTYKUŁ 3 - UJAWNIENIE

Możemy ujawnić Twoje dane osobowe, jeśli jesteśmy do tego zobowiązani przez prawo lub jeśli naruszysz nasze Warunki świadczenia usług.

SEKCJA 4 — SKLEP

Nasz sklep jest obsługiwany przez firmę Shopify Inc. Zapewnia ona nam internetową platformę e-commerce, która pozwala nam sprzedawać nasze produkty i usługi.

Twoje dane są przechowywane za pośrednictwem magazynu danych, baz danych i ogólnej aplikacji Shopify. Twoje dane są przechowywane na bezpiecznym serwerze za zaporą sieciową.

Jeśli wybierzesz bramkę płatności bezpośrednich, aby sfinalizować zakup, Shopify przechowuje dane Twojej karty kredytowej. Jest szyfrowany za pomocą standardu Payment Card Industry Data Security Standard (PCI-DSS). Twoje dane dotyczące transakcji zakupu są przechowywane tylko w zakresie niezbędnym do zrealizowania transakcji zakupu. Po zakończeniu informacje o transakcji zakupu zostaną usunięte.

Wszystkie bramki płatności bezpośrednich są zgodne ze standardami określonymi przez PCI-DSS zgodnie z definicją PCI Security Standards Council, która jest wspólnym wysiłkiem marek takich jak Visa, MasterCard, American Express i Discover.

Wymagania PCI-DSS pomagają zapewnić bezpieczne przetwarzanie informacji o kartach kredytowych od sprzedawców detalicznych i ich usługodawców.

Aby uzyskać jaśniejszy przegląd, możesz również przeczytać Warunki świadczenia usługi Shopify tutaj lub Oświadczenie o ochronie prywatności tutaj.


ARTYKUŁ 5 - USŁUGI OSÓB TRZECICH

Ogólnie rzecz biorąc, usługodawcy zewnętrzni, z których korzystamy, będą gromadzić, wykorzystywać i ujawniać Twoje dane wyłącznie w zakresie niezbędnym do umożliwienia im świadczenia usług, które nam świadczą.

Jednak niektórzy zewnętrzni dostawcy usług, tacy jak bramki płatności i inne podmioty przetwarzające transakcje płatnicze, mają własne polityki prywatności dotyczące informacji, które musimy im przekazać w przypadku transakcji związanych z zakupami.

W przypadku tych dostawców zalecamy zapoznanie się z ich polityką prywatności, aby zrozumieć, w jaki sposób będą traktowane Twoje dane osobowe.

W szczególności pamiętaj, że niektórzy usługodawcy mogą znajdować się lub posiadać obiekty w jurysdykcji innej niż Twoja lub nasza. Tak więc, jeśli chcesz przeprowadzić transakcję, która obejmuje usługi zewnętrznego usługodawcy, Twoje informacje mogą podlegać prawu jurysdykcji, w której znajduje się usługodawca lub jego obiekty.

Na przykład, jeśli znajdujesz się w Kanadzie, a Twoja transakcja jest przetwarzana przez bramkę płatniczą z siedzibą w USA, Twoje dane osobowe użyte do sfinalizowania transakcji mogą podlegać ujawnieniu zgodnie z prawem Stanów Zjednoczonych, w tym ustawą Patriot Act.

Gdy opuścisz witrynę naszego sklepu lub zostaniesz przekierowany na stronę lub aplikację strony trzeciej, nie podlegasz już niniejszej Polityce prywatności ani Warunkom korzystania z naszej witryny.

Gdy klikniesz na linki z naszego sklepu, możesz zostać przekierowany poza naszą stronę. Nie ponosimy odpowiedzialności za praktyki dotyczące prywatności innych witryn i zachęcamy do zapoznania się z ich politykami prywatności.

ARTYKUŁ 6 - BEZPIECZEŃSTWO

Aby chronić Twoje dane osobowe, podejmujemy uzasadnione środki ostrożności i postępujemy zgodnie z najlepszymi praktykami branżowymi, aby zapewnić, że nie zostaną one niewłaściwie utracone, niewłaściwie wykorzystane, udostępnione, ujawnione, zmienione lub zniszczone.

Jeśli podasz nam informacje o swojej karcie kredytowej, informacje te są szyfrowane przy użyciu technologii Secure Socket Layer (SSL) i przechowywane z szyfrowaniem AES-256. Chociaż żadna metoda transmisji przez Internet lub elektroniczne przechowywanie danych nie jest w 100% bezpieczna, przestrzegamy wszystkich wymagań PCI-DSS i wdrażamy dodatkowe, przyjęte standardy branżowe.

ARTYKUŁ 7 - WIEK ZGODY

Korzystając z tej witryny, oświadczasz, że jesteś co najmniej pełnoletni w swoim stanie lub prowincji zamieszkania lub że jesteś pełnoletni w swoim stanie lub prowincji zamieszkania i że wyraziłeś zgodę na autoryzowanie wszelkich Twoich nieletnich podopiecznych do korzystania z tej witryny.

ROZDZIAŁ 8 – ZMIANY W NINIEJSZEJ POLITYCE PRYWATNOŚCI

Zastrzegamy sobie prawo do zmiany niniejszej polityki prywatności w dowolnym momencie, dlatego prosimy o jej częste przeglądanie. Zmiany i wyjaśnienia wchodzą w życie natychmiast po ich opublikowaniu w Witrynie. Jeśli wprowadzimy istotne zmiany w tej polityce, powiadomimy Cię tutaj, że została ona zaktualizowana, abyś wiedział, jakie informacje zbieramy, w jaki sposób iw jakich okolicznościach, jeśli w ogóle, wykorzystujemy je i/lub ujawniamy.

Jeśli nasz sklep zostanie przejęty lub połączony z inną firmą, Twoje dane mogą zostać przekazane nowym właścicielom, abyśmy mogli dalej sprzedawać Ci produkty.

PYTANIA I INFORMACJE KONTAKTOWE

Jeśli chcesz: uzyskać dostęp, poprawić, zmodyfikować lub usunąć dane osobowe, które posiadamy na Twój temat, zarejestrować skargę lub po prostu uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z naszym Specjalistą ds. Zgodności z Prywatnością pod adresem annakrakowbutik@gmail.com[Re: Specjalista ds. Zgodności z Prywatnością]