Zasady Wysyłki

Oferujemy bezpłatną wysyłkę na terenie całej Polski.

Po skompletowaniu zamówienia prosimy o czas realizacji zamówienia wynoszący 1-3 dni robocze (w przypadku zamówień złożonych do południa przetwarzanie rozpoczyna się tego samego dnia). Szacowany okres dostawy różni się w zależności od Twojej lokalizacji i zazwyczaj wynosi od 5 do 9 dni roboczych.

Aby zapewnić terminową i dokładną dostawę paczki, sprawdź, czy Twój adres jest kompletny i dokładny, zawierający wszystkie niezbędne dane. Koniecznie należy używać prawidłowych skrótów, numerów domów, numerów mieszkań lub lokali oraz informacji o trasie (jeśli dotyczy).

Należy pamiętać, że nie możemy ponosić odpowiedzialności za utracone, źle skierowane lub nieprawidłowo dostarczone przesyłki z powodu niedokładnych lub błędnych danych adresowych podanych podczas zakupu.

Częste pytania:

Kiedy moje zamówienie zostanie zrealizowane? Realizacja zamówień odbywa się u nas od poniedziałku do piątku. Zamówienia będą realizowane w ciągu 3 dni roboczych od daty złożenia zamówienia i zostaną wysłane następnego dnia roboczego po przetworzeniu. Należy pamiętać, że w weekendy nie realizujemy wysyłek.
Należy pamiętać, że niniejsza polityka może ulec zmianie w dowolnym momencie i bez powiadomienia. Zdecydowanie zalecamy, aby nasi klienci dokładnie zapoznali się z naszą polityką anulowania przed złożeniem zamówienia, aby uniknąć ewentualnych nieporozumień i niepewności.

¿Ile czasu zajmuje dotarcie mojego zamówienia? Po złożeniu zamówienia należy poczekać 1-3 dni robocze na jego przetworzenie. Średni czas dostawy wynosi od 5 do 9 dni roboczych, w zależności od Twojej lokalizacji.